Menu

0412 257 52 53

0530 133 83 87

HAKKIMIZDA

ANASAYFAHAKKIMIZDA
ANASAYFAHAKKIMIZDA
single image

KASR-I VAN KAHVALTI SALONU & CAFE DİYARBAKIR

Firmamız 2000 yılında kurulan KASR-I VAN Kahvaltı Salonu siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için kendini yeniledi.
 
Kendisini sürekli daha iyi hizmet vermeye adamış yönetimi ve uzman kadrosu ile Van'ın özel kahvaltısı için buluşma noktası haline gelmiştir.
 
KASR-I VAN Kahvaltı Salonu Van'ın doğal ve organik lezzetlerini bir araya getirerek misafirlerine kaliteden ödün vermeden nezih sakiin bir ortamda sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve Van'a özgü kahvaltısını, yanı sıra hizmet kalitesi ve nezih mekanı ile sizleri en iyi şekilde ağırlamak amacıyla kurulmuştur. Güler yüzlü personelleri ile de siz değerli misafirlerimize aile ortamında sıcak bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamış ve bunu başarılı bir şekilde icra etmeye devam etmektedir. Mekanımıza sayısız siyasetci, ünlü sanatcılar, işadamlarını ağırlamış ve bunu sürdürmekten büyük bir mutluluk duymaktadır.
 
MİSYONUMUZ
 
Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve HAYATINIZA RENK VE MUTLULUK KATMAK için varız…
 
VİZYONUMUZ
 
- Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak.
- Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak.
- Tüm halkımızın desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek.
- Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak en temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Kasr-ı Van Kahvaltı Salonumuz